Witamy na ogólnopolskim forum o uzależnieniach!

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 3 4 [5]
41
Trudne pytania / relacje z bliskimi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andrzej dnia Styczeń 12, 2018, 11:48:06 am »
Jak wyglądają Wasze relacje z bliskimi? Odwrócili się od Was po tym jak wpadliście w nałóg czy mimo wszystko wspierają Was i rozmawiają normalnie? Ja niedawno podjąłem decyzję o leczeniu lecz widzę, że moja rodzina nie za bardzo we mnie wierzy. Relacje między nami tez są dosyć chłodne - niby rozmawiamy i uczestniczę w życiu rodzinnym jednak czuję, że między nami nie jest tak jak powinno być. Nie wiem jak to wszystko naprawić i nieco ocieplić nasze relacje. Myślę jednak, że jak zobaczą, że faktycznie rozpocząłem leczenie i że dobrze sobie radzę to to się zmieni. Przynajmniej mam taką nadzieję.
42
Żony alkoholików / Czy on juz jest alkoholikiem?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez KasiaBensz dnia Styczeń 12, 2018, 11:45:10 am »
Witam,
poważnie obawiam się, że mój mąż jest alkoholikiem. Co prawda nie upija się każdego dnia, jednak każdego dnia musi wypić 3 piwa. Kiedy zwracam mu uwagę, lub chce o tym porozmawiać staje się agresywny. Czy to już alkoholizm, czy moja fanaberia? 
43
Ile już nie pijesz? / tydzień abstynencji
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marina dnia Styczeń 12, 2018, 11:38:57 am »
Wstyd się przyznać, ale po kilku latach nieustannego picia dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że ma problem. Nie piję już od tygodnia i mam zamiar zgłosić się na jakieś spotkania AA. Jeśli będzie mi bardzo ciężko to chyba skorzystam z pomocy wszywek. Nie dam się ponownie pokonać nałogowi.
44
Spotkania AA / Spotkania AA Warszawa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marina dnia Styczeń 12, 2018, 11:34:50 am »
Witam. Czy ktoś z Was ma może jakieś informacje na temat spotkań AA na terenie Warszawy? Gdzie najlepiej udać się na takie spotkanie?
45
Wszywki alkoholowe esperal / Wszywki alkoholowe we Wrocławiu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grześ dnia Styczeń 12, 2018, 11:21:38 am »
Gdzie można znaleźć dobrej jakości klinikę oferująca implantację esperal we Wrocławiu. Intersuje mnie tylko bezpieczny i oryginalny lek!
Strony: 1 ... 3 4 [5]